У Запоріжжі начальник правового забезпечення Держпродспоживслужби ухиляється від відповідальності за вчинене ДТП

У Запоріжжі начальник правового забезпечення Держпродспоживслужби ухиляється від відповідальності за вчинене ДТП

Державних відомств в Україні розвелось хоч відбавляй. Авжеж, кожне доводиться спонсорувати за кошт бюджету, який наповнюють платники податків, тож до кадрової політики підприємства відносяться з особливою увагою, як це робить Головне управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області.

Посадовці Держпродспоживслужби цілодобово  стоять на варті безпеки містян, захищають їх права, однак не забувають про свої інтереси. Наше видання вже висвітлювало основні здобутки керівника відомства з корупційним реноме – Віктора Шершнєва, але на цей раз відзначився його підлеглий – начальник правового забезпечення Іван Матвєєв.

До нашої редакції звернувся запоріжанин, який постраждав від рук, а точніше від автівки посадовця. 19 червня, у Вознесенівському районі міста, пан Матвєєв від’їжджаючи від домівки своєї матері, на автомобілі «Hyundai»  зачепив «ВАЗ 2109» та зник з місця ДТП. Від удару двері авто вітчизняного виробництва «пом’ялись». На місці події інцидент зафіксували правоохоронні органи, крім того  потерпілий дізнався особу водія, який скоїв зіткнення та намагався договоритись полюбовно.

Іван Матвєєв зізнався у скоєному та на перший погляд не ухилявся від відповідальності, погодившись відшкодувати ремонт. Однак коли потерпілий повідомив про суму рихтування двері, для посадовця вона виявилась завеликою. Тому серед варіантів розв'язання проблеми, запропонував сфальсифікувати події ДТП зробивши «європротокол» або «скинутись» разом на ремонт.

За словами потерпілого посадовець тягнув тиждень з ремонтом автомобіля посилаючись  на високу завантаженість на роботі. Тому чоловік змушений був передати всі зібрані дані в поліцію, щоб питання вирішувалось відтепер у правовому полі, що дуже не сподобалось пану Матвєєву нарікши це – «неконструктивным путем».

Користуючись дипломом юриста та раніше отриманими фото автомобіля потерпілого, посадовець склав у відповідь акт перегляду стоянки автомобіля, де зазначив що «автомобіль стоїть з порушеннями правил дорожнього руху, вона припаркована таким чином, що неможливо було в неї не в’їхати створюючи аварійну ситуацію».

Наразі справа скерована до суду. Про те чи вдасться посадовцю Держспоживслужби відмазатись від справи залишається питанням.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі