У Запоріжжі не можуть відкрити новий термінал аеропорту: хто заважає?

У Запоріжжі не можуть відкрити новий термінал аеропорту: хто заважає?

У Запоріжжі завершили будівництво нового терміналу місцевого аеропорту, однак відкрити його досі не можуть. Мер вважає, що затягування процедури відкриття відбувається через бажання зіпсувати його репутацію перед виборами.

Про це на своїй сторінці повідомив міський голова Володимир Буряк. 

Так, титул будівництва нового пасажирського термінала Міжнародного аеропорту «Запоріжжя» заходиться на підписі в облдержадміністрації з квітня поточного року. Як вважає мер, це звичайна бюрократична формальність. Але його не підписують протягом півтора місяця, щоразу повідомляючи нові причини. Мер вважає, що це робиться для затягування введення терміналу в експлуатацію. Аеропорт вже готовий до відкриття, але без формальних підписів керівництва ОДА та ДАБІ це зробити неможливо.

Наразі Володимир Буряк готує на чергову сесію звернення з вимогою втрутитися в ситуацію до Президента, Прем’єр-міністра та Верховної Ради України. 

Раніше ми повідомляли про те, що 4 травня, Запорізькій міжнародний аеропорт оголосив черговий тендер на капітальний ремонт кабельної лінії «Запоріжжя - Ліве Тягова-КП" на 6 934 056 гривень. Відомо, що передбачається ремонт кабельної лінії 6 кВ ф-6, довжиною 2485 м. Однак, у документації згідно з технічними вимогами, замовник не надав інформацію щодо поетапного плану ремонту. Серед основних вимог до виконавця послуг зазначено, погодити трасу КЛ 6кВ з власниками земельних ділянок,  інженерних мереж та споруд, з якими потрібно узгодити при виконанні реконструкції КЛ 6кВ.

Крім того, не так давно Київське СБУ  обшуки у міжнародному аеропорту Запоріжжя. Досконало причину не називали. Подробиці стали відомі в ухвалі Жовтневого районного суду. Як йдеться у постанові, від 7 лютого, співробітники СБУ мали низку підозр щодо зловживання службовим становищем стосовно експертизи перед ремонтом злітно-посадкової смуги за 35 млн грн та завищені вартості на будівельні матеріали на 7,3 млн грн.

 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі