У Запоріжжі неофіційно розпочали підготовку до місцевих виборів?

У Запоріжжі неофіційно розпочали підготовку до місцевих виборів?

Чи стане неофіційний список реальністю?

На днях в мережі Інтернет з’явився вельми цікавий список кандидатів на посади депутатів Запорізької міської ради, мера міста та секретаря – від «Слуги народу». З власних джерел відомо, що список сформований спеціально для нардепа Євгена Шевченка та Дмитра Попова.

Так, згідно зі списком, посаду очільника міста займе Ірина Лєх (підприємиця), секретар міської ради — Ханумак Р. (можна припустити, що це комік та блогер Руслан Ханумак), частину депутатів від Шевченківського району представлятимуть від АТ "Мотор Січ".

Однак, чи не простий це "вкид" недостовірної інформації — вирішили дізнатись наші журналісти, зв'язавшись з ймовірними кандидатами, котрі фігурують у "списку можновладців".

Так, деякі "кандидати" висловились, що список бачили, але відношення до нього не мають. Хтось підтвердив плани балотуватись у міську раду, але не повідомив поки, яку політсилу буде представляти. А щодо списку, то про нього навіть і не чули, і в очі не бачили.

Більшість з опитаних нами учасників цього «реєстру» проігнорували наше звернення. Тому, на жаль, ми не можемо ні підтвердити, ані спростувати правдивість вказаних даних у цьому «документі». Можна з впевненістю заявити, за відсутності офіційного старту передвиборчого процесу, у Запоріжжі політичні сили вже на повну розпочали  перегони.

А правдивість списку — оцінимо  вже зовсім скоро.

PS: очікуємо, що все ж персоналії, які причетні до списку, невдовзі дадуть нам зворотний сигнал. І ще: перевірте, будь ласка телефони (там ви побачите смс-повідомлення та пропущені дзвінки)...

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі