У Запоріжжі обрали запобіжний захід керівнику департаменту, який розкрадав бюджетні кошти

У Запоріжжі обрали запобіжний захід керівнику департаменту, який розкрадав бюджетні кошти

Директору департаменту з управління житлово-комунального господарства Запорізької міськради Сергію Польовому, який підозрюється у розкраданні бюджетних коштів, обрали запобіжний захід. Про це йдеться у постанові суду.

Нагадаємо, запорізькі правоохоронці встановили службових осіб, які займалися розкраданням коштів місцевого бюджету, при виконанні робіт із заміни помп та системи водопостачання. Відомо, що за злочинною діяльністю стоїть 46-річний керівник Департаменту з управління житлово-комунального господарства Запорізької міської ради, який у змові зі службовими особами двох підприємств «відмивав» кошти за ремонтні роботи.

Промишляли цією діяльність з 2017 року. За весь цей період було укладено 58 договорів, по заміні помп холодного та гарячого водопостачання, дренажних помп у підвальних приміщеннях житлових будинків міста.  Однак, як виявила перевірка, частина цих помп кудись загадковим чином зникла, як й кошти з бюджету, які виділялися на них.

Відповідно до проведених судових будівельно - технічних та економічних експертиз розмір загальної шкоди по 27 об`єктам на яких виконувались роботи із заміни підвищувальних насосів водопостачання складає понад 700 тис. грн.

13 лютого, Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя у ході розгляду справи увалив накласти арешт на майно фігурантів справи, а саме на автомобілі: Toyota Camry, Opel Vectra та МАЗ, квартиру та ряд нерухомості.

18 лютого розглядалось клопотання слідчого щодо відсторонення підозрюваного від займаної ним посади. Однак суд клопотання без задоволення.

Також, 18 лютого було обрано запобіжний захід пану Польовому, у вигляді домашнього арешту шляхом заборони залишати житло в період часу з 22 год 00 хв до 06 год 00 хв наступної доби. Така міра буде діяти до 12 квітня.  

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі