У Запоріжжі обслуговуючу компанію оштрафували за недотримання санітарних норм під час карантину

У Запоріжжі обслуговуючу компанію оштрафували за недотримання санітарних норм під час карантину

У Запоріжжі функціонує 7 мобільних груп, які перевіряють дотримання карантинних зобов'язань у мста. Крім того, вони контролюють санітарний стан під'їздів. Так, за скаргою мешканців робоча група перевірила один із місцевих будинків, склавши акт на обслуговуючу компанію.

Про це повідомили у пресслужбі міьскої ради.

Місцеві мешканці будинку 68-а по вулиці Жуковського поскаржили у місцевий контакт-центр на те, що їх обслуговуюча компанія не проводить санітарну обробку під'їзду. Внаслідок цього мобільна група визначила, що щоденне прибирання не відбувалось, склавши акт на осбулговуючу компанію.

Нагадаємо, що компанія або ОСББ повинні щодня дезінфікувати під'їзди житлових будинків для запобігання поширенню коронавірусу. Якщо цього не відбувається, мешканці можуть поскаржитися в колцентр 15-80 і залишити там заявку. Мобільна група виїде за вказаною адресою та визначить, чи дійсно є порушення. Якщо це так, то на порушника складають акт, який передається поліції, і далі - до суду. Йому загрожують штрафи: для фізичних осіб - від 17 тис. до 34 тис. гривень, а для юридичних осіб - від 34 тис. до 51 тис. грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі