У Запоріжжі особам, які пошкодили політичні намети обрали запобіжний захід

У Запоріжжі особам, які пошкодили політичні намети обрали запобіжний захід

У Хортицькому районному суді молодикам, які порізали намети політичної партії «Опозиційна платформа – За життя», обрали запобіжний захід. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції у Запорізькій області.

Нагадаємо, 26 серпня, по вулиці Європейська, Космічна, 124, Патріотична, 52-А та проспекту Соборному,156 по троє невідомих осіб порізали намети та розкидали агітаційну типографію, після чого втекли в невідомому напрямку.

Лідер Національного корпусу у Запоріжжя - Максим Зайченко, на своїй сторінці у Фейсбук закликав громаду відстоювати у суді свободу молодиків.

"Кожен, хто стоїть на засадах захисту української державності, безвідносно до партійних прапорів та особистих поглядів, має підтримати патріотів, що попри всі ризики ведуть боротьбу проти проєкту Кремля. Вибір сьогодні максимально простий – ти за Україну чи проти", – зазначив Зайченко.

Відомо, що кримінальний злочин скоїли 21 та 19 річні місцеві мешканці. Слідчі за погодженням з місцевою прокуратурою звернулись до Хортицького районного суду з клопотанням про обрання фігурантам запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту. В ході розгляду клопотання, суд уважно розглянув матеріали кримінального провадження та матеріали, надані захисниками, і обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, яке передбачає заборону виїзду за межі міста Запоріжжя.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі