У Запоріжжі паски освячують прямо у пекарнях

У Запоріжжі паски освячують прямо у пекарнях

Через пандемію коронавірусу у Запоріжжі та області посилили карантинні заходи, особливо під час великодніх свят. Можновладці закликають не покидати домівки, не ходити до церков та самоізолюватись. Однак Великдень не може пройти без головного символу паски. Тому керівники пекарень домовились зі священниками та провели обряд освячення прямо на підприємствах. Повідомляє «Укрінформ».

Директор однієї з пекарень розповів, що розуміючи наскільки важливим є для людей факт освячення пасок, вирішив запросити священників до пекарні.

«Ми проводимо освячення з середи. Всі паски мають спеціальну наліпку з надписом «освячено». Робимо таке вперше, але не виключаємо, що наступного року таку практику також використаємо», - сказав він.

Також підприємець зазначив, щоб містяни дотримувались правил карантину та не виходили на вулицю, паски будуть підвозити до під’їзду будинків.

Що ж стосується вірян, які печуть паски самі, то вони можуть освятити їх самостійно. Для цього потрібна «свята вода» або ж просто достатньо прочитати молитву – зазначили у церкві.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі