У Запоріжжі перевірили дотримання ринками карантинних вимог: зафіксовано порушення

У Запоріжжі перевірили дотримання ринками карантинних вимог: зафіксовано порушення

За прийнятим рішенням органів влади та місцевого самоврядування в Запорізькій області на 1 травня було заплановано відкриття 22 агропродовольчих ринків. У зв'язку з цим, торговельні майданчики перевірили на дотримання вимог карантину.

Про це повідомили у пресслужбі Держпродспоживслужби у Запорізькій області.

Так, протягом 1-3 травня службою проведено позапланові перевірки з метою визначення можливості здійснення господарської діяльності агропродовольчих ринків та виконання протиепідемічних вимог під час карантину. Один із ринків м. Запоріжжя так і не був відкритий, оскільки не завершив ремонтні роботи.

У процесі роботи ринків виявлялись незначні порушення щодо дотримання дистанції, обробки рук, правильності використання засобів індивідуального захисту, реалізації непродовольчої групи товарів, які негайно були усунені відвідувачами та продавцями після відповідних зауважень. Крім того, на адресу двох суб’єктів господарювання м. Мелітополь та Василівського району, за результатами позапланового заходу державного нагляду (контролю), направлені приписи щодо негайного усунення виявлених порушень.

Під час проведення заходів державного контролю на прилеглих до ринків територіях стихійна торгівля не встановлена. Працівниками ринку проводяться заходи щодо попередження виникнення несанкціонованої торгівлі. При цьому, поблизу агропродовольчих ринків, які на даний час ще не працюють, встановлено факти здійснення стихійної торгівлі, про що поінформовані органи державної влади та місцевого самоврядування.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі