У Запоріжжі петиція про запровадження велодоріжок направлена до міської ради

У Запоріжжі петиція про запровадження велодоріжок направлена до міської ради

Петицію «Велодоріжки по всій протяжності міста Запоріжжя»  зібрала необхідну кількість підписів. Наразі вона направлена на розгляд до Запорізької міської ради.

У Запоріжжі стрімко збільшується кількість велосипедистів. Разом з тим, розвиток відповідної інфраструктури – виключно справа добровільна. Окремі заклади та установи  встановлюють велопарковки, в залежності від власного бажання.  Також гострим є питання безпеки руху велосипедистів.  Відсутність окремої смуги руху, нахабне ставлення деяких водіїв – все це створює небезпеку для велосипедистів.

З метою поліпшення даної ситуації, заступник голови ГО «Справжні дії» Максим Кисельов виступив з ініціативою зібрати підписи під петицією «Велодоріжки по всій протяжності міста Запоріжжя» та направити її на розгляд до Запорізької міської ради.

Менш як за місяць петиція не лише зібрала необхідні 750 голосів. Крім того, її підтримала тисяча запоріжан. Упродовж місяця тема велодоріжок активно обговорювалась у соціальних мережах. Містяни підтримували ідею відокремленої смуги руху, популяризацію велоруху в Запоріжжі та створення необхідної інфраструктури.

Сьогодні петиція, відповідно Закону Україна «Про звернення громадян» передана на розгляд до міської ради.

Сподіваємось, що влада дослухається до думки містян та підтримає дану ініціативу. Особливо це актуально в умовах зростання загальної кількості хворих на коронавірусну інфекцію та можливості посилення карантинних заходів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі