У Запоріжжі під стінами міської ради відбувається мітинг підприємців (оновлено)

У Запоріжжі під стінами міської ради відбувається мітинг підприємців (оновлено)

Сьогодні, запоріжани долучилися до акції протесту підприємців # SaveФОП, де вимагають захистити спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

Учасники мітингу вимагають від представників влади не знищувати малий та середній бізнес збільшенням розміру штрафних санкцій та впровадження загальної фіксалізації, адже представники малого бізнесу піддаються вантажу бюджетних і корупційних платежів. Крім того, підприємців не влаштовує новий закон про працю.

Бізнесмени вимагатимуть від Верховної Ради вжити заходів щодо припинення дії норм законів 128-IX (Про внесення змін до Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг) та 129-IX (Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг), адже вони передбачають великі штрафні санкції для підприємців; направити законопроєкт «Про працю» на доопрацювання; не голосувати за законопроєкти, які передбачають часткове або повне, постійне або тимчасове звільнення від податків підприємств, до яких віднесено іноземні інвестиції; обмежити розмір премії чиновникам величиною, яка не перевищує 10% від посадового окладу; не допустити розпродаж землі, яка є економічною складовою незалежності України.

Один із активістів транслює перебіг подій біля ради. Люди "прорвалися" у будівлю вимагаючи особистої зустрічі із губернатором області Віталієм Туринком, однак до мітингуючих йому було ніколи, адже перебував на селекторній нараді із Олексієм Гончаруком. Активісти у свою чергу обурились на "ігнор" з боку очільника області, адже важливіше "слуг" є народ, на який чомусь усім начхати, зазначають мітингувальники. Не дочекавшись прийому, пікетувальники передали губернатору резолюцію для ознайомлення справи. Подробиці у відео нижче. 

Подібні акції в Україні проходять не вперше, на початку грудня активісти пікетували Верховну Раду, однак поки з боку влади не послідкувало «кроків на зустріч».

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі