У Запоріжжі під стінами суду відбудеться мітинг

У Запоріжжі під стінами суду відбудеться мітинг

Запорізькі активісти продовжують відстоювати право нової назви місцевої вулиці - Сергія Синенка. Та перейменований варіант не подобається одному ексрегіоналу, який прагне повернути стару назву - вул. Кремлівська. 

Суд по захисту вулиці Героя Небесної Сотні Сергія Синенка відбудеться 10 лютого. До судової зали активісти обіцяють принести банер із портретами українських воїнів, яких вбили на Донбасі російські терористи та найманці. Усе це місцеві патріоти роблять задля того, щоб вибороти для запорізької вулиці право на доречну назву.

Усіх охочих закликають приєднатися до відповідного мітингу та відстояти свою думку.

Нагадаємо, що  20 грудня у судовій залі адміністративного суду мали розглянути справу щодо перейменування вулиці Сергія Синенка. Автором відповідного позову став голова ГО "Полк Перемоги" Андрій Іванов.

Раніше очільник громадської організації Андрій Іванов подав позов до Запорізької облдержадміністрації щодо перейменування вулиці Сергія Синенка на Кремлівську. За його словами, попередня назва вулиці не входила до переліку назв, які підлягали декомунізації у 2016 році.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі