У Запоріжжі планують побудувати притулок для тварин

У Запоріжжі планують побудувати притулок для тварин

На сайті Запорізької міської ради з’явився проєкт рішення щодо створення притулку для тварин. Питання повинні розглянути на прийдешній сесії.

На сайті електронних петицій з початку року була зареєстрована ініціатива щодо «поліпшення умов життя тварин на вулицях і гуманного вирішення питання безпритульних тварин в місті», яка набрала достатню кількість голосів, а саме – 752, що за законом є достатнім для її розгляду у мерії.

У пояснювальній записці їдеться, що створення такого місця у Запоріжжі є вкрай необхідним у зв`язку з тим, що на гарячу телефонну лінію 15-80, містяни просять прибрати з території школи, дитячого садка, лікарні, двору собаку, або ж вона загубилась, однак місця для перетримки тварини - немає. Серед іншого також трапляються випадки, коли собаку чи кота необхідно вилучити у недобросовісних власників, які порушують як права людей, так і права тварин.

Тож департаменту фінансової та бюджетної політики  Запорізької міської ради доручили вишукати можливість для врахування в бюджет міста на 2021 рік витрати на проектно-кошторисну документацію щодо будівництва та облаштування комплексу поводження з тваринами на базі КП «Елуад» по вулиці Тепличній, 33.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі