У Запоріжжі планують провести "Дні науки"

У Запоріжжі планують провести 'Дні науки'

У Запоріжжі планують провести науково-популярну акцію «Дні науки».

Так, 10 листопада відзначається Всесвітній день науки. Саме з цією метою громадська організація "Наукова унія" проводить у Запоріжжі тематичний захід.

Метою акції є познайомити широкі прошарки українського суспільства з українськими локальними науковцями, дослідницькими лабораторіями, досягненнями української та світової науки.  Під час «Днів науки» читаються науково-популярні лекції, демонструються наукові експерименти, проводяться майстер-класи та екскурсії до наукових музеїв, лабораторій, обсерваторій. Всі заходи «Днів науки» є безкоштовними. 

Запоріжжя - це місто з великим науковим потенціалом, який потрібно обов’язково розвивати та давати можливість молодим талантам проявляти себе. Запоріжжя це місто, яке повинно бути привабливим для науковців та грантодавців, щоб молоді вчені мали можливість реалізуватися тут, а не тільки від’їжджати в інші міста та країни.   Є таке поняття, як citizen sciеnce, коли звичайні люди стають частиною великої науки чи ігровими моделями, чи краудсорсингом, – залученням до вирішення тих чи інших проблем широкого кола осіб для використання їх творчих здібностей, знань і досвіду. Місто повинно знати своїх класних людей, своїх популяризаторів науки.

Цей рік повинен запам’ятатися у Запоріжжі ще й тим, що відкриваються научкпоп лекторій 15х4 talks, де кожна людина матиме змогу розповісти щось цікаве. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі