У Запоріжжі планують роздеребанити завод "Укроборонпрому"

У Запоріжжі планують роздеребанити завод 'Укроборонпрому'

ЗДП "Радіоприлад" готується перейти в процедуру санації, що дозволить підприємству позбутися частини виробничих потужностей і скоротити витрати на їх утримання. На аукціон планують виставити 110 тисяч квадратних метрів виробничих площ, 18 000 "квадратів", розташованих за межами заводу.

Про це повідомив директор ДП "Радіоприлад" Сергій Панфілов.

"Все це розташовано на 30 га. Ми і "ЗАЗ" знаходимося на найдорожчій землі в місті - 360 000 гривень щомісяця потрібно віддавати, місто дало пільгу тільки один раз ", - сказав він.

Сьогодні на оборонному підприємстві працює 310 осіб. Своїм співробітникам "Радіоприлад" повинен 11 млн 963 тисячі гривень (борг за даними на 1 лютого). Розрахуватися зі співробітниками завод зможе після того, як з ним розрахуються інші підприємства. Йдеться про конструкторське бюро ім. Морозова і Житомирський завод бронетехніки - вони повинні "Радіоприладу" за поставлені комплектувальні прилади 10,2 млн гривень.

"Ми на ці заводи поставляємо комплектуючі. Ми прив'язані до ремонтних заводів, вони з нами не розраховуються, посилаючись на те, що з ними не розраховуються. Ми відвантажуємо продукцію, але борги висять ", - сказав Панфілов.

За словами заступниці директора Департаменту соцзахисту населення Ірини Разуваєвої, зарплата на підприємстві одна з найнижчих - 4600 гривень. На що керівник заводу відповів, що на підприємстві скорочений робочий тиждень (3 - 4 дні). ОДА направила два листи в "Укроборонпром", але реакції не було.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі