У Запоріжжі планують встановити нові тарифи на воду

У Запоріжжі планують встановити нові тарифи на воду

Запорізький концерн "Міські теплові мережі" розглянув питання про необхідність встановлення тарифів на гарячу воду для усіх споживачів, які користуються послугою без індивідуального теплового пункту "МТМ".

Про це мова йде у протоколі відкритого обговорення питання про встановлення тарифів.

Так, на виконання Закону №2189 Постановою КМУ № 1182 від 11 грудня 2019 року встановлені правила надання послуги з постачання гарячої води та типові договори про надання послуги з постачання гарячої води.

Згідно постанови НКРЕКП від 08.04.2020 №767 до складу тарифів на послугу з постачання гарячої води включаються витрати на теплову енергію для надання послуги з постачання гарячої води на рівні вартості теплової енергії відповідно до встановлених НКРЕКП тарифів на теплову енергію.

Тарифи на теплову енергію, що ураховані у вартості гарячої води, встановлені Постановою НКРЕКП від 17.03.2020 № 641 наступні (з ПДВ):

  • - для потреб населення на теплову енергію 1339,32 грн/Гкал;
  • - для потреб бюджетних установ на теплову енергію 1216,84 грн/Гкал;
  • - для потреб інших споживачів (крім населення) на теплову енергію 1233,12 грн/Гкал;
  • - для потреб релігійних організацій на теплову енергію 1518,25 грн/Гкал.

Виходячи з наведеного вище, з метою приведення тарифів у відповідність до діючого законодавства у концерні планують встановити тарифи на послугу з постачання гарячої води для всіх категорій споживачів які отримують послугу без використання індивідуального теплового пункту Концерну «Міські теплові мережі».

У період між схваленням тарифів на послугу з постачання гарячої води та їх встановленням можуть відбутись цінові зміни на теплову енергію, на енергоносії та їх складові (а саме ціни на газ, його транспортування та розподіл), що може вплинути на величину тарифів на послугу з постачання теплової енергії, які будуть надаватись до встановлення.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі