У Запоріжжі планують запустити тролейбус до Хортицького району

У Запоріжжі планують запустити тролейбус до Хортицького району

У Запоріжжі планують запустити тролейбусний маршрут, який з'єднуватиме Бородінський і Хортицький райони.

Про це мова йде у проєкті рішення «Про внесення змін до міської цільової програми «Забезпечення належної та безперебійної роботи Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту «Запоріжелектротранс» на 2018-2021 роки».

Так,  організація тролейбусного маршруту сполученням Хортицький район - Бородінський мікрорайон здійснюватиметься шляхом будівництва додаткової ділянки контактної мережі тролейбусу. У міській раді назвали питання  забезпечення якісних та безпечних перевезень в Хортицькому та Бородінському районах одним із найбільш проблемних.

Перешкодою для використання звичайних тролейбусів для забезпечення пасажирських перевезень електротранспортом по Хортицькому району є відсутність контактної мережі.

Організацію нового тролейбусного маршруту «Бородінський мкрн – магазин Меблів (Хортицький район) протяжністю 35,2 км планується забезпечити шляхом будівництва додаткової ділянки контактної мережі протяжністю 3,8 км в обох напрямках у Хортицькому районі із залученням до роботи на ньому тролейбусів з автономним ходом.

Тролейбус з автономним ходом не потребує постійної наявності контактної мережі, оскільки за рахунок комплекту літій - йонних акумуляторних батарей має запас ходу до 20 км при повному завантаженні. Зарядка акумуляторів здійснюється під час руху тролейбусу через контактну мережу.

Очікувана вартість робіт – 2 449,343 тис.грн. Після внесення змін загальний обсяг видатків за міською цільовою програмою на 2020 рік складатиме – 832 008,851 тис.грн

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі