У Запоріжжі побудують басейн за 52 мільйони

У Запоріжжі побудують басейн за 52 мільйони

У Запорізькій обласній школі вищої спортивної майстерності  збудують новий комплекс з басейном за 52 мільйони гривень. Через затримку в роботах і коригування проекту вартість робіт збільшилася майже вдвічі від початкової.

При такому великому бюджеті, будівництво все ж таки затримується. Будівельники розібрали каркас басейну, тим самим зупинивши тренувальний процес відразу декількох спортсменів: тріатлоністів, борців та плавців. Пізніше з’ясувалося, що підрядник приступив до демонтажу,  не маючи готового проекту будівництва. Фактично гроші на будівництво спортивного комплексу були виділені, але роботи на об’єкті не велися.

Наслідком такої затримки стала необхідність коригування проектної вартості об’єкта. В результаті вартість будівництва спортивного комплексу з басейном збільшилася з 32,5 до 52 мільйонів гривень. 10% з цієї суми профінансує обласний бюджет, решту – Державний фонд регіонального розвитку.

Всі роботи повинні бути виконані у 2020 році. Підрядник повинен побудувати двоповерхову будівлю спортивного комплексу над наявним басейном, в якій буде працювати зал для дзюдоїстів, спортзал, роздягальні, сауна і т.п. Сам басейн реконструювати не збираються.

Представник підрядної організації повідомив, що планує завершити реконструкцію спортивного комплексу при наявності фінансування влітку наступного року.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі