У Запоріжжі почнуть працювати інспектори з паркування

У Запоріжжі почнуть працювати інспектори з паркування

Вже у березні 6 службових осіб, почнуть інспектувати вулиці Запоріжжя, на наявність не сумлінних водіїв, яких каратимуть штрафами.

Рейди здійснюватимуться у місцях з хаотичним нагромадженням автомобілів, у  районі ринків та великого скупчення дрібних магазинів.

При собі інспектори матимуть лазерні вимірювачі, планшети та телефони, кишенькові принтери для роздруківки квитанцій. Крім того, інспектори матимуть доступ до спеціальної бази МВС, яка містить інформацію про власників автомобілів.

Штрафи накладатимуть за паркування ближче 30 метрів від зупинкових комплексів та посадкових місць, зупинку ближче ніж 10 метрів від пішохідних переходів, зупинку на перехрестях, стоянку в місцях, де створюється перешкода для руху транспорту та пішоходів, паркування на зелених зонах, розміщення авто в зоні дії дорожніх знаків тощо. Розмір штрафів складатиме від 255 до 510 гривень. Якщо ж порушник не сплатить його у визначений термін – штраф збільшуватиметься вдвічі, а на автомобіль накладатиметься арешт та він оголошуватиметься в розшук.

Фіксація здійснюватиметься за допомогою фотографій, не менше двох, де буде вказана геолокація та саме порушення. Відразу на місті інспектор роздрукує протокол та залишить його на лобовому склі у разі, якщо водія немає на місті. Також протягом 3 діб водій отримає аналогічне повідомлення на електрону пошту.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі