У Запоріжжі пообіцяли відновити рух греблею Дніпрогесу вже 1 жовтня

У Запоріжжі пообіцяли відновити рух греблею Дніпрогесу вже 1 жовтня

За планом розпочаті 15 серпня ремонтні роботи мали бути завершені 15 жовтня, але тепер обіцяють раніше

Рух через автопереїзд греблі ДніпроГЕСУ обіцяють повністю відновити вже 1-2 жовтня замість 15 жовтня, повідомили представники ДніпроГЕСу на нараді з питань ремонту дороги та організації руху транспорту на греблі у Запорізькій міській раді.

Так, директор "Дніпровської ГЕС" Вадим Кучер запевнив, що ремонтні роботи на греблі рухаються за графіком, наразі першу чергу вже здали та приступають до другої.

"Необхідно відремонтувати 648 метрів основної частини греблі. У зв'язку з тим, що плити 1932, 1933 та 1947 років знаходяться у дуже поганому стані, ми вдалися до наступного проектного рішення: укладемо 30 мм металеві листи, підбетонку, потім асфальт. Додатково працюємо по стиках... Усі ремонтні роботи завершимо до 1-2 жовтня. Будемо старатися", – повідомили представники.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський під час візиту до Запоріжжя наказав відремонтувати греблю ДніпроГЕСу до 15 жовтня, або генеральний директор підприємства "Укргідроенерго", на балансі якого знаходиться гребля, піде у відставку. З 15 серпня на ДніпроГЕСі стартували ремонтні роботи, внаслідок яких для руху закрили дві смуги з чотирьох. Це призвело до справжнього транспортного колапсу у місті та до масштабних заторів на дорогах.

З 2 вересня на автопереїзді через греблю ДніпроГЕСу та мостах Преображенського впроваджено реверсивний рух. Реверсивний рух буде застосований у разі необхідності та у залежності від напрямку транспортного потоку.

З метою розвантаження мостів міська влада нещодавно запустила катерне сполучення через Дніпро, а також пообіцяла додаткові електрички з Хортицького району до міста.

Також ми писали, як на греблі ДніпроГЕСу імітують ремонт, пока місто захлинається у транспортному колапсі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі