У Запоріжжі правоохоронці застрелили алабая, котрий покусав чоловіка

У Запоріжжі правоохоронці застрелили алабая, котрий покусав чоловіка

У Шевченківському районі Запоріжжя по вулиці бігала собака породи алабай, яка борсалася на перехожих та покусала чоловіка. Через агресивну поведінку пса застрелили. Повідомляє паблік "its_zp" в Telegram

6 січня, мешканка Запоріжжі у Фейсбуці розмістила пост про те, що на вулиці Стефанова бігає велика собака, із відірваним ланцюгом на шиї, від якої постраждали дворові собаки, адже морда у алабая була у крові.

В результаті лап цієї собаки постраждав запоріжанин, на якого він накинувся. Як йдеться у повідомлені чоловік намагався захищатися руками від пса, але він встав на задні лапи та почав кусатись.

Порятунком для чоловіка став повз проїжджаючий автомобіль, який почав товкати собаку, та відбившись рятівник відвіз потерпілого до 9 лікарні. У чоловіка виявили перелом правої кисті, перелом пальця лівої кисті і значні рвані рани рук.

На місце події також прибули патрульні. Правоохоронці намагалися заспокоїти собаку, але алабай почав кидатися і на них. Поліцейські тричі вистрілили в тварину, пес помер на місці.

В Україні діє сувора заборона на розведення собак, які визнані урядом потенційно небезпечними.

Зазвичай в цей список входять в основному тільки бійцівські породи собак. Однак український уряд розширив його і обмежує розведення навіть таких вихованців, як акіта-іну, лайки, далматинець.

Також відповідно до закону «Про захист тварин від жорстокого поводження» небезпечними собаками вважаються: акита-ину; американский бульдог;американский питбультерьер; американский стаффордширский терьер; английский мастиф; бельгийский мастиф; аргентинский дог; бельгийская овчарка; бернский зенненхунд; бордосский дог; бразильская фила; бульмастиф; бультерьер; бурбуль; волкодав ирландский; доберман; далматин; кавказская овчарка; кане корсо; лабрадор-ретривер; лайка; мастино неаполетано; московская сторожевая; немецкая овчарка; немецкий дог; перо преса канарио; южнорусская овчарка; ризеншнауцер; родезийский риджбек; ротвейлер; среднеазиатская овчарка; сенбернар; восточноевропейская овчарка; тоса ину; черный терьер; немецкий боксер; хаски; фокстерьер; шарпей; ягдтерьер немецкий.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі