У Запоріжжі презентували проект майбутнього

У Запоріжжі презентували проект майбутнього

Сьогодні, 27 вересня, в Запоріжжі презентували проект "Держава в смартфоні". Його розробники розкрили нові подробиці про функціонал додатку та його властивості. Крім того, стала відома назва проекту "Дія".

Назва розшифровується як "Держава і я" і заклик до дії, а не розмов. На сервісі будуть зібрані всі державні послуги, які сьогодні українці змушені отримувати, стоячи у величезних чергах і втрачаючи купу часу. Онлайн можна буде відкрити ФОП або отримати права - і все це на одному місці. Втручання чиновників у процес мінімізують.

Про необхідність спрощення і прискорення послуг від держави заявили під час опитування 66% респондентів, заявив Андрій Федоров. Решта 34% вважають, що такий ресурс дозволить знизити корупцію. Всі послуги планується перевести онлайн в найближчі декілька років, інакше вони просто не будуть надаватися.

Кожен громадянин України матиме  свій кабінет, в якому він бачитиме всю зібрану про нього інформацію з боку держави. Розробники підкреслюють: ще ніколи жителі нашої країни не володіли такою кількістю інформації. Зручно і те, що тепер не потрібно буде дзвонити або йти, щоб дізнатися на якій стадії знаходиться видача тобі дозволу - будуть приходити спеціальні повідомлення.

Віце-прем'єр-міністр з питань цифрової трансформації Михайло Федоров зазначив, що на реалізацію проекту бюджетні гроші не витрачалися: всі кошти вклали в проект іноземні донори.

Сьогодні ввечері презентацію повинні провести в Києві і показати президенту Володимиру Зеленському.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі