У Запоріжжі призначили голову районного суду: що відомо

У Запоріжжі призначили голову районного суду: що відомо

У Заводському районному суді призначили нового голову. Очільницю обрали шляхом таємного голосування.

Про це повідомили у пресслужбі суду.

Так, зібрання суддів Заводського районного суду відбулось вчора, 19 травня. За результатами таємного голосування, головою суду строуом на три роки стала Марченко Нінель Валеріївна. У Заводському суді вона працює з 2000 року (при цьому, з 2005 року Нінель Валеріївну обрали на посаду судді безстроково). 

У декларації нової голови суду вказано дві квартири, дегкове авто Toyota Prada 2012 та річну зарплатню у розмірі 372 тис. грн. Однак, ці відомості взяті з декларації за 2018 рік, яка була подана останньою. 

Як зазначали раніше у виданні "Слово і діло", суддя Марченко разом з Синельником Р.В. і Яцун А.С. розглядали справу директора Запорізького титано-магнієвого комбінату Володимира Сивака про розтрату коштів підприємства у розмірі 492 тис. грн. Тоді представник прокуратури просив про відвід колегії суддів, заявивши, що обвинувачення має низку фактів, які свідчать про відсутність гарантій неупередженості суду. Однак, прокурору було відмовлено в клопотанні.

За рішенням Вищої ради правосуддя, суддя повідомила про втручання у її судову діяльність. Так, за свідченням Нінель Валеріївни, службовець комбінату пропонував їй хабар у розмірі 50 тис. доларів для виправдання Володимира Сивака. 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі