У Запоріжжі призначили нового голову управління Держгеокадастру: що відомо?

У Запоріжжі призначили нового голову управління Держгеокадастру: що відомо?

Управління Держгеокадарстру провели конкурс на заміщення вакантних посад державної служби категорії «Б» начальників головних управлінь Держгеокадастру в областях, таким чином у Запорізькій області переміг - Петро Присяжнюк.

За результатами конкурсу Петро Присяжнюк набрав загальну суму балів -10, що дало йому змогу очолить обласний Держгеокадастр. Однак з 16 вересня він вже виконував  обов'язки голови ГУ ДГК, якого представили кервіникам підрозділів ДГК 17 вересня.

Як стало відомо із декларації новоспеченого посадовця до призначення він займав посаду заступника начальника головного управління Держгеокадастру у Херсонській області та є учасником громадського об’єднання «Херсонське Регіональне відділення Спілки землевпорядників України».  Має дружину та дві доньки.

Із майна пан Присяжнюк має дві земельні ділянки – 19 999 та 30 метрів квадратних метра та квартиру у 53 м.кв.

Дружина новоспеченого голови, теж має не мало нерухомості, а саме: земельну ділянку у 20 000 метрів квадратних, квартиру – 116,6 м.кв. та автомобіль Hyundai i10.

Hyundai i10

Заробітну платну за основним місцем роботи Петро Присяжнюк отримав – 317 580 гривень, його дружина – 11 998 гривень.

Інше джерело доходу родина Присяжнюк має від надання майна в оренду – 3 282 та від заняття підприємницькою діяльністю дружини Ганни, яка має власний ФОП – 990 000 гривень. Також зазначили особисті «зберігання» 150 000 та 550 000 гривень.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі