У Запоріжжі розпочався суд у справі нападу на громадського діяча

У Запоріжжі розпочався суд у справі нападу на громадського діяча

Вчора, 27 січня, у залі Жовтневого суду відбулось перше засідання у справі нападу на очільника ГО "Миротворець" Олександра Аганіна. Однак суд не завершено, наступне засідання заплановано на 27 лютого.

Нагадаємо, що невідомі напали на Олександра Аганіна, коли той повертався додому із 7-річним сином. Двоє зловмисників почали жорстоко бити активіста, зламавши йому черепні кістки, травмувавши око та нанісши інші пошкодження, кваліфіковані як тяжкі. У результаті події громадський діяч отримав інвалідність. Крім того, психологічної шкоди завдали синові Олександра Аганіна, який бачив побиття батька.

За даними видання "Вся Власть", правоохоронці встановили осіб, які скоїли злочин. Однак кримінальне провадження було перекваліфіковане зі статті про "Замах на вбивство" на "Наннесення тяжких тілесних пошкоджень", із чим постраждалий досі не погоджується.

Зазначається, що з моменту скоєння злочину підозрювані перебувають під домашнім арештом. Проте, за словами судді, на адресу родини Олександра Аганіна неодноразово надходили погрози. У зв'язку з цим правопорушникам подовжили домашній арешт ще на два місяці.

Наступне судове засідання запланували на 27 лютого.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі