У Запоріжжі розсекретили контрабандистів, які розповсюджували психотропні речовини з Європи та Азії

У Запоріжжі розсекретили контрабандистів, які розповсюджували психотропні речовини з Європи та Азії

У Запоріжжі співробітники СБУ затримали запоріжан, які займалися масштабною контрабандою та збутом у різні регіони країни гуртових партій психотропів та прекурсорів. Повідомляє пресслужба відомства.

Відомо, що наркотики вони замовляли через інтернет, на спеціальних сайтах,  у постачальників із Євросоюзу та Східної Азії., які щомісяця доправляли 30 кілограмів психотропів, перекурсорів та такосичну речовину альфа-бромвалерофеном через міжнародні поштові сервіси під виглядом будівельних сумішей та побутової хімії.

Свою нарколабораторію, п’ятеро зловмисників облаштували у гаражі, а готовий товар розповсюджували через дилерів по всій території України.

Під час слідчих дій вилучено 21 кілограм психотропних речовин, обладнання для їх синтезу, понад півтонни прекурсорів, велику кількість банківських карток, чорнові записи з даними про наркотрафік та замовників, а також комп’ютерну техніку, яка містить листування з постачальниками, і майже 150 тисяч доларів США, отриманих від незаконної діяльності.

За попередніми оцінками, вартість виявлених речовин та обладнання становить майже 2,5 мільйона гривень за цінами чорного ринку.

Наразі відкрито кримінальне провадження, ведуться слідчі дії.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі