У Запоріжжі середовище забруднене хімічними речовинами, що значно перевищують норму

У Запоріжжі середовище забруднене хімічними речовинами, що значно перевищують норму

У Запоріжжі мобільна лабораторія моніторингу довкілля провела заміри за адресами вулиця Чудова, 2, Єнісейська, 14 та за зверненням громадян, за адресою вулиця  Харчова, 17 -  в денний час та Залізнична,7  - в нічний час, де зафіксувала значні перевищення.

77 досліджені проводились на наявність забруднюючих речовин: пил загальний, дрібнодісперсний пил діаметром 2,5 мкм. (PM2.5), дрібнодісперсний пил діаметром 10 мкм. (PM10); оксид вуглецю; діоксид азоту; оксид азоту; сірководень; аміак; озон; формальдегід; фенол; сірковуглець; бензол; толуол; ксилол.

Так по вулиці Чудова, 2 було зафіксовано сірководень – 0,02 мг/м3, що в 2,5 рази вище ГДК та  сірковуглець – 0,1 мг/м3, що  в 3,3 рази вище норми.

По вулиці  Харчова, 17 було виявлено цілий букет із: сірководеню – в 4,1 рази вище ГДК, сірковуглецю –  що в 4,6 рази вище ГДК,  толуолу – що перевищує концентрацію у 1,1 рази та фенол – що становить, в 1,8 рази вище ГДК.

У повітрі по вулиці Залізнична, 7 зафіксували наступне: сірководень – 0,013 мг/м3, в 1,6 рази вище норми та сірковуглець – 0,059 мг/м3, в 2 рази вище ГДК.

***

Набридло бачити задимлене небо над містом? Набридли «байки» посадовців про «повітря як на Мальдівах», остогидли гори сміття у парках, на узбережжі Дніпра? Час змусити посадовців виконувати свою роботу! Давай разом наведемо лад у місті!

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Електронна пошта: press.spravzhnidiyi@gmail.com
Фейсбук: Справжні дії. Обговорення
Телеграм: https://t.me/spravjnidii
Instagram: spravzhnidiyi

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі