Ще більше «обналу», ще більше махінацій від Грабовського

Ще більше «обналу», ще більше махінацій від Грабовського

Іронія ситуації полягає в тому, що людина, яку ЗМІ пов'язують з нелегальним відмиванням готівки та іншими махінаціями, працює в тісному зв'язку з «Комісією боротьби з корупцією».

У Запоріжжі знову з'явився Владислав Грабовський, який встиг стати сумнівною особистістю ще багато років тому, а місцеві журналісти дали йому прізвисько «гробик», чи то через прізвище, чи то через діяльність.

Так, «гробик» невпинно займався переведенням у готівку нелегальних грошей і скуповуванням боргів у підприємств-банкрутів. У першому випадку наживався на шантажі — не соромлячись, погрожував клієнтам податкової та наявністю у нього особистих даних людей, про це пише Forpost.

Другий випадок — ще більш нахабний і глобальний. За допомогою ТОВ «Ельдорадо-Сервіс» з 2012-го року збанкрутував десятки великих КП, продавав і перекуповував борги підставними фірмами, за допомогою цілого ряду складних махінацій з паперами, а після — всі гроші залишалися у нього.

Щоб підвищити свою статусність, поруч з собою «тримав» Геннадія Фурдуєва, який був директором «Ельдорадо-Сервіс», крім того був співзасновником «Комісії по боротьбі з корупцією». Гучними назвами, хоча там і присутні помилки, «гробик» сподівався не втратити довіру остаточно, адже навколо ще стільки наживи. Неважливо, з якої саме корупцією комісія бореться, але позитивних результатів явно немає, і чекати їх не варто.

 

Скріншот з Мрія.Запоріжжя.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі