У Запоріжжі сполучення між Хортицьким районом і островом планують запустити вже до кінця року

У Запоріжжі сполучення між Хортицьким районом і островом планують запустити вже до кінця року

У Запоріжжі тривають підготовчі роботи до будівництва мостів через р. Дніпро. Однак амбіції автодорівців випереджують час - до кінця року по частині майбутнього мосту планують запустити транспортний рух.

Як відомо, будівництво мостів розраховане на чотири роки, однак в Уряді обіцяли, що мостові переправи будуть готові вже через два роки. Натомість, голова Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрій Івко зазначив, що частина новозбудованого мосту функціонуватиме вже до кінця року.

Це, за словами очільника автодору, дозволить розвантажити міст Преображенського, а також запустити транспортний рух по чотирьох смугах на одному з двох мостів, що з'єднуватиме Хортицький район та острів Хортиця. 

У свою чергу, будівельники мають почати роботи з облаштування проїзної частини, паралельно виконуючи збірку металоконструкції, яка слугуватиме основою спорудження, на "другу" частину мосту.

Нагадаємо, що 10 квітня Державна архітектурно-будівельна інспекція України надала Службі автомобільних доріг у Запорізькій області дозвіл на будівництво мостів.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі