У Запоріжжі стартує онлайн-курс з управління та фінансування ОТГ

У Запоріжжі стартує онлайн-курс з управління та фінансування ОТГ

Громадська організація «Інститут республіка» запрошує жителів об’єднаних територіальних громад Запорізької області на безкоштовний онлайн-курс «Знай. Дій. Впливай», який відбудеться 12 квітня о 16:00.

Організатори зазначають, що курс розрахований на активних громадян, депутатів місцевих рад, їхніх помічників, громадських діячів міста, студентів та всіх громадян, які зацікавлені знати більше про свою громаду.

Курс передбачає три вебінари, тривалістю в одну годину кожен. Навчання проводитиметься протягом трьох тижнів, а саме - 12, 19 і 26 квітня з 16:00 до 17:00.

Під час навчання учасники дізнаються:

  • − як здійснюється управління ОТГ?
  • − як фінансується ОТГ?
  • − як розподіляється бюджет громади?
  • − чи можуть мешканці впливати на розвиток ОТГ?
  • − що передбачає новий законопроект про децентралізацію?

Онлайн-курс спрямований на підвищення системного впливу громадян на політичні процеси в Україні через освіту (як відбувається управління в громадах). Важливо, щоб громадяни краще розумілися у сфері локальної політики, функціях та відповідальності виборних осіб.

Для участі в онлайн-курсі «Знай. Дій. Впливай» необхідно зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/UdRBRuBt1qmsq8WH9. Участь у навчанні безкоштовна. По завершенню курсу всі учасники отримають сертифікати.

Проект реалізується ГО «ВГО «Інститут «Республіка» за підтримки Національного Демократичного Інституту.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі