У Запоріжжі мешканці скаржаться на різкий запах газу

У Запоріжжі мешканці скаржаться на різкий запах газу

У Запоріжжі мешканці декількох районів скаржаться на сильний запах газу в атмосферному повітрі, посадовці та фахівці назвали причини віддушки.

Вже не перший випадок, коли запоріжани скаржаться на неприємний сморід в атмосфері повітря. Посадовці, то й річ перекладають відповідальність за це, то на пташину фабрику, то на пивзавод або каналізаційні колектори. Однак протягом декількох тижнів жителі Шевченківського району скаржаться вже не на сморід, а  на сильний запах газу. 

Сьогодні, чиновники зібрались на виїзній нараді робочої групи, щодо питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій, де ухвалили створення комісії, яка перевірятиме дотримання підприємствами заходів з охорони навколишнього середовища. Відповідна інформація з’явилась на сайті Запорізької міської ради.

Громадська екоактивіста Олеся Крамаренко, не залишилась осторонь цієї проблеми, та поставила питання спеціалісту лабораторного центру Євгену Тулушеву щодо запаху газу в Запоріжжі. Відео коментаря виклала на своїй сторінці у Фейсбук.

«Дійсно в Шевченківському районі всі ці дні відчувався запах газу, наші дослідження, які ми зазвичай проводимо при контролі викидів автомобілів та наших промислових підприємств - не показали. Таким чином, залишився варіант, що це дійсно запах газу » - відповів фахівець.

На нараді, одною з причин запаху, була названа віддушка побутового газу, а вже звідки він з’явився буде встановлювати комісія.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі