У Запоріжжі створили мобільні групи контролерів для боротьби із "зайцями"

У Запоріжжі створили мобільні групи контролерів для боротьби із 'зайцями'

Міська влада планує розгорнути боротьбу проти неплатників у громадському транспорті.

Запорізька мерія прийняла рішення посилити боротьбу із містянами, які полюбляють не сплачувати за проїзд у громадському транспорті.

Як повідомляє голова транспортного управління міста Олександр Власюк, процент пасажирів, які не сплачують за проїзд у міському транспорті попри усі прикладені зусилля залишається надто високим. Тому у мерії прийняли рішення запровадити мобільні бригади контролерів, які будуть вибірково перевіряти автобуси, трамваї та тролейбуси впродовж дня – особливо у ранковий та вечірній "час пік".

Контролерам нададуть повноваження самостійно визначати, який засіб впливу вони будуть застосовувати для "зайців" – це може буте як прохання добровільно сплатити за проїзд, так і штраф разом із висадкою із транспорту.

Окремо контролери будуть проводити опитування на тему "Чому громадяни не сплачують за проїзд" з метою дізнатися основні причини такої ситуації та поліпшити якість надання послуг громадського транспорту.

Нагадаємо, ми вже писали, що муніципальний транспорт недоотримує значні кошти через велику кількість "зайців" та відсутність кондукторів; це спричиняє для ЗЕТу великі збитки та веде до появи замкнутого кола "нема коштів – нема розвитку – неаа коштів".

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі