У Запоріжжі створили петицію щодо надання житла титулованій спортсменці

У Запоріжжі створили петицію щодо надання житла титулованій спортсменці

На сторінці електронник петицій Запоріжжя з’явилася Петиція під №6198, «Про надання житла видатній запорізькій спортсменці Вікторії Марчук»

Нагадаємо, Вікторія – найтитулованіша паратхеквондистка світу, яка шість разів ставала кращою на планеті. Зараз спортсменка готується захищати честь України на Паралімпійських іграх в Токіо 2021, де паратхеквондо буде представлено вперше. До головних стартів світу спортсменка готується у складних умовах, не маючи власного житла. 

Запорізька спортсменка Вікторія Марчук вже багато років збільшує спортивну славу Запоріжжя, але до цього часу не має вкрай необхідних умов для проживання, а відтак страждає її тренувальний процес та під загрозою майбутні спортивні перемоги.

Вікторія Марчук – Майстер спорту міжнародного класу з паратхеквондо. Найтитулованіша паратхеквондистка планети – шестиразова чемпіонка світу, чотириразова чемпіонка Європи, чемпіонка Азії, Африки, Кореї, США, Йордану, Єгипту, Туреччини, Ірану, багаторазова чемпіонка України. Кілька разів була визнана найбільш технічною спортсменкою чемпіонатів світу. На сьогодні є першим номером світового рейтингу, і має ліцензію на Паралампійські ігри що відбудуться 2021 року в Токіо (паратхеквондо буде вперше представлено в програмі Паралімпійських Ігор). Успіхам української спортсменки присвячений окремий стенд в музеї світової столиці тхеквондо — південнокорейському Сеулі.

Дати їй житло, як спортсменці, яка прославляє Запоріжжя і Україну на весь світ, чомусь не квапляться. До Паралімпійських Ігор в м.Токіо, де у Вікторії є всі шанси стати чемпіонкою, спортсменка готується в таких несприятливих умовах – живе в чужій родині і щодня по кілька годин витрачає на поїздки в тренувальний зал.

За два дні прохання набрало 597 підписів, для того, щоб питання було розглянуто депутатами запорізької міської ради, необхідно мінімум 750 підписів. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі