У Запоріжжі та області на початку року збільшилась кількість домашніх кривдників

У Запоріжжі та області на початку року збільшилась кількість домашніх кривдників

З початку року у Запоріжжі та Бердянську правоохоронці зареєстрували 66 випадків домашнього насилля у родинах. Повідомляє  Головне управління Національної поліції у Запорізькій області.

За результатами перевірки 24 особам були винесені адміністративні приписи за ознаками ст.173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) та 2 – за ознаками ст.184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей). 

Відтак 5 січня, у Запоріжжі,  26 річний чоловік  у стані алкогольного сп’яніння вчиняв психологічне та економічне насильство, проти своєї дружини, після чого вигнав її та 7 річну дитину на вулицю. Йому був винесений терміновий заборонний припис на 10 діб. Однак під час повторної перевірки було виявлено вище згадану громадянку, у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння Відносно неї було зібрано адміністративний матеріал за ознаками ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. А хлопчика поміщено до спеціалізованого закладу.

Схожий випадок стався в Дніпровському районі. 35-річний чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вчиняв психологічне насильство відносно своєю дружини. Поруч знаходилося двоє малолітніх дітей. Стосовно кривдника склали адмінпротокол.

5 січня поліцейські Бердянська зафіксували ще один випадок психологічного і фізичного насилля від чоловіка стосовно своєї дружини. Повідомляють, що він порушив умови раніше винесеного термінового заборонного припису. Відносно порушника склали адміністративний протокол.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі