У Запоріжжі та області змінюється час роботи закладів харчування та розважальних

У Запоріжжі та області змінюється час роботи закладів харчування та розважальних

Запорізька регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області змінили час роботи закладам громадського харчування та розважальним закладам. Про це повідомляє пресслужба ЗОДА.

Після обговорення стану виконання протиепідемічних заходів у місті та області, було  вирішено:

Заборонити  роботу після 23.00 та до 7.00  розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), закладів культури, крім кінотеатрів та крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

Дозволяється діяльність закладам культури з наповненістю понад 50% стаціонарних розміщених місць для сидіння та/або більше однієї особи на 5 кв. метрів площі закладу культури.

Головному управлінню Національної поліції в Запорізькій області, Управлінню патрульної поліції в Запорізькій області, Головному управлінню Держпродспоживслужби в Запорізькій області, Головному управління Укртрансбезпеки в Запорізькій області доручено посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів під час карантину в громадському транспорті, закладах громадського харчування,  розважальних закладах у нічний час  з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі