У Запоріжжі територія бібліотеки у Соцмістечку перетворилась на сміттєзвалище та притон для наркоманів

У Запоріжжі територія бібліотеки у Соцмістечку перетворилась на сміттєзвалище та притон для наркоманів

Запоріжжя унікальне місто, що налічує безліч пам’яток архітектури різних епох. Одним з об’єктів що привертає увагу це так зване Шосте селище – Соцмісто, яке наповнене рідкісними нині зразками конструктивізму 20-30-х років минулого століття та розкішними прикладами повоєнного сталінського ампіру. Однак запоріжани часто нехтують культурною спадщиною міста. Для прикладу приводимо територію біля будівлі бібліотеки, що стала сміттєзвалищем будівельних матеріалів й улюбленим «культурним» місцем для наркоманів.

Гід-екскурсовод Валентина Винниченко на своїй сторінці у Фейсбук поділилася фотографіями зовнішнього вигляду входу до бібліотеки, який залишає бажати кращого.

«Сьогодні пішла полити квіти (напередодні посадила). І що я бачу. Практично перед входом купа будівельного сміття. Поруч в будинку роблять ремонт. А навколо ... Смітник, туалет і притон наркоманів»,- зазначила пані Валентина.

Співробітники бібліотеки з масштабом засмічення самотужки не справляються. У коментарях користувачі радять звернутися зі скаргою до міського голови, інспекції з благоустрою Запорізької міської ради, служби «15-80» та до поліції, однак як зазначає пані Валентина співробітники поліції, що проїздили повз будівлі, декілька разів удень щоденно, проблеми не помічають.

Серед іншого гід додала, що раніше на цьому місті розташовувалась зелена зона, де гуляли мами з малюками.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі