У Запоріжжі триває протистояння між представниками причалу «Нептун-11»

У Запоріжжі триває протистояння між представниками причалу «Нептун-11»

1 серпня 2020 року, у зв'язку із загальною недовірою керівництву, а саме раді причалу та голові причалу Віктору Ярошу, ініціативна група провела збори членів товариства ГО «ОЛ «НЕПТУН - 11».

На зборах були присутні понад 200 осіб. За останні кілька років це були наймасовіші збори членів товариства. Також були запрошені журналісти місцевих телеканалів та інтернет-видань.

Основні питання, які підіймалися на зборах це: зміна ради причалу і проведення аудиту.

Так, було проведено голосування за вказаними питаннями, які хвилювали громадськість. Більшістю голосів прийнято рішення про зміну складу ради причалу й проведення аудиту. Старий склад ради причалу склав свої повноваження на зборах.

За нашою інформацією, після проведення зборів, впродовж тижня члени нової ради три рази намагалися скоординувати свої подальші дії з Ярошем, але це не мало ефекту, за словами представників ініціативної групи причалу. Ревізійна комісія намагається продовжити свою роботу й після зборів, але їй всіляко перешкоджають в роботі та не надають жодних документів.

Як зазначають представники причалу, на сьогодні голова ГО Віктор Ярош відмовляється визнати вибір членів суспільства, не визнає нову раду, категорично відмовляється провести аудит. Члени ГО припускають, що можуть готуватися підроблені документи, для реєстрації нової ради з кола Яроша В.А.

Крім того, за інформацією членів суспільства, одразу після зборів на причал була введена група осіб з кримінального середовища для забезпечення підтримки Яроша В.А.

У зв'язку з цим члени суспільства разом з ініціативною групою звернулися в правоохоронні органи.

Далі буде…

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі