У Запоріжжі створять центр професійної досконалості

У Запоріжжі створять центр професійної досконалості

В Україні стартувала спільна програма МОН та ЄС EU4Skills, яка до 2023 року допоможе оновити обладнання у відібраних для проєкту закладах профосвіти, розробити нові навчальні програми та підвищити кваліфікацію педагогів. До регіонів де будуть тестувати пілотний проект увійшло Запоріжжя. Про це повідомляє Міністретво освіти та науки.

Міністерка освіти і науки Ганна Новосад та представники ЄС сьогодні презентували програму у Києві, де детально розповіли про Центри професійної досконалості:

“У жовтні ми презентували пілотні регіони, які отримали можливість створити Центри професійної досконалості в межах програми. EU4Skills також допоможе нам в оновленні 100 стандартів професійної освіти та перенавчанні майстрів і викладачів у профтехах пілотних регіонів. Для нас важливо використати досвід країн ЄС, у яких профосвіта престижніша серед молоді “, – розповіла Міністерка

“EU4Skills: Кращі навички для сучасної України” – це європейська програма, яка спрямована на підтримку реформи професійно-технічної освіти в Україні.  Вона передбачає закупівлю нового обладнання, створення мережі Центрів професійної досконалості, підвищення кваліфікації майстрів та викладачів, а також розробку нових навчальних програм та стандартів для учнів.

Дана програма підтримає провадження реформи на національному рівні та у 7 областях: Вінницькій, Полтавській, Запорізькій, Рівненській, Львівській, Миколаївській та Чернівецькій. Надалі досвід цих регіонів поширюватиметься на всю країну.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі