У Запоріжжі Uber буде безкоштовно перевозити лікарів

У Запоріжжі Uber буде безкоштовно перевозити лікарів

МОЗ та місцева влада домовилися з Uber про 10 тисяч безкоштовних поїздок для лікарів України, які вони можуть здійснити, щоб дістатися до своїх лікарень та робочих місць.

Така опція буде доступна також мешканцям Києву, Одеси, Львову, Дніпра, Харкова та Вінниці.

Нагадаємо, вчора були підтверджені 2 нових випадки зараження у Дніпропетровській області. Обидва пацієнти нещодавно повернулися із-за кордону. Нарізі вони почувають себе добре. Медики встановлюють усі контакти, які могли мати інфіковані, таких людей обстежать та ізолюють.

Ще один випадок підтвердився у 56-річної жінки з Івано-Франківську, але на жаль він виявився летальним. Це вже 3 випадок смерті через коронавірус в країні.

«Пацієнтка поступила в лікарню у важкому стані. Тривалий час вона займалась самолікуванням і надто пізно звернулася до лікарів. Жінка померла через добу після госпіталізації, ще до отримання результатів тесту на COVID-19» - йдеться у повідомлені МОЗ.

Та у Чернівцях зафіксовано 5 нових випадків коронавірусної хвороби. Кількість інфікованих там зросла до 15 осіб. Серед нових хворих є люди, які контактували вже раніше з інфікованими.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі