У Запоріжжі урегулюють ціни на соціально важливі продукти

У Запоріжжі урегулюють ціни  на соціально важливі продукти

Уряд ухвалив рішення щодо запровадження державного регулювання цін на соціально важливі продукти та низку лікарських засобів та препаратів. Відповідне рішення ухвалили під час засідання уряду 22 квітня.

Відомо, що регулювання буде здійснюватися шляхом декларування продавцями зміни роздрібних цін на продукти, що входять до переліку. Якщо продавець планує підняти ціни, то він повинен буде повідомити про це Держпродспоживслужбу.

Так, у разі, якщо ціни планується підвищити на 5-10%, то повідомити про це мають щонайменше за 3 дні до початку застосування нових цін, у разі, якщо ціни зростуть на 10-15% — за 14 днів до застосування нових цін, Якщо на понад 15% — за 30 днів до застосування нових цін.

Раніше повідомлялося, що таке державне регулювання застосовуватимуть до 10 продуктів, 8 лікарських засобів та 2 медичних товарів. До цього переліку увійшли: гречка, цукор, борошно пшеничне, вітчизняні макарони, молоко 2,5% в плівці, житньо-пшеничний хліб, курячі яйця 1 категорії, курка в тушці, вершкове масло 72,5%, мінеральна вода без газу, медичні маски та рукавиці.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі