У Запоріжжі в парку Яланського спиляли молоді дерева висаджені громадою

У Запоріжжі в парку Яланського спиляли молоді дерева висаджені громадою

У Запоріжжі, в сквері Яланського, який наразі іменують Парком Громади Запоріжжя, невідомі спиляли молоді дерева. Про це повідомляє запорізький правозахисник Дениса Тарасов.

Тільки вчора на нашому сайті вийшло інтерв’ю із правозахисником, де також підіймалось питання щодо скверу. Денис Тарасов розповідав, що в парку зараз ростуть молоді дубки, клени, липи, берези, гінкго білоба, японські сафори, павловнія тощо, які були висаджені громадою восени 2018 та навесні 2019 року. Однак сьогодні, 21 травня, він повідомив, що історія повторилась.

«Комусь дуже не подобається, що громада бореться за свій парк, за право бути громадою. Сьогодні зранку невідомі, які можливо пов'язані з Вознесенівською райадміністрацією та покосом трави у парку, спиляли 20 молодих дерев висаджених у травні минулого року», - повідомляє Денис Тарасов.

 Правозахисник повідомив, що за цим фактом до поліції  подані заяви про порушення кримінального провадження та закликає всіх, хто став свідком події з ним зв’язатися.

«Громаду це не зламає! Боротьба продовжується!Суди тривають. Замість спиляних буде висаджено ще більше нових, а коли ми доб'ємось повернення парку громаді з оренди Кальцева, то буде оголошений міжнародний конкурс на найкращий проєкт відновлення парку і саме громада буде визначати переможця»,- додав Тарасов.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі