У Запоріжжі видають ліцензії компаніям, які отруюють містян

У Запоріжжі видають ліцензії компаніям, які отруюють містян

На території Запоріжжя функціонують компанії, котрі отруюють містян. Однак, високопосадовці чи то ігнорують «креативні схеми», чи то живляться завдяки їм. У публікації спробуємо розібратись, що відбувається насправді.

Ми вже розповідали, хто повинен відповідати за те, що понад тиждень частина мешканці Запоріжжя вимушені були дихати забрудненим повітрям, і як виявилось, справа не у Відрадненській птахофабриці. У журналістському розслідуванні ми зафактували, що джерелом їдкого запаху є нова котельна.

Так, підприємство розташовується за адресою: Запоріжжя, вул. Василя Сергієнка, 7.

Зазначена котельна належить ТОВ «Енергоспецінвест комфорт», його директором є Антон Максимов, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) юридичної особи зазначене АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Геліос»» - Діденко Антон Сергійович, 01.08.1988 р.н та АТ «Перцебес Енерджі»- Мартін Тгомай, 05.10.1980 р.н., Словацька Республіка.

Фондом «Геліос» через Антона Діденка здійснює керівництво Руслан Божко. 

Зазначимо, що ТОВ «Енергоспецінвест комфорт» у період 2018-2019 роки 15 разів визнано переможцем відкритих торгів, загальна вартість укладених угод на постачання теплової енергії та гарячої води за якими перевищує 42 мільйони гривень. Виробництво теплової енергії здійснюється на установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії. Саме нетрадиційні джерела енергії, які використовувало підприємство й можуть бути джерелом неприємних запахів.

Але, як кажуть «гроші люблять тишу», тому після низки публікацій ЗМІ та обговорення у Фейсбук на ТОВ «Енергоспецінвест комфорт» звернули неабияку увагу, тому власники прийняли рішення надалі не використовувати підприємство, котре вийшло з тіні.

Натомість його місце зайняло ТОВ «Сіті Град Пром», якому розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 01.11.2019 № 47-л, вже видано ліцензію на провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами.

Але зазначимо, що за даними сервісу реєстраційних даних українських компаній Опендатабот директором ТОВ «Сіті Град Пром» є Антон Максимов, а кінцевим бенефіціарним власником (контролером) юридичної особи зазначено АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Геліос»» - Діденко Антон Сергійович, 01.08.1988 р.н та АТ «Перцебес Енерджі»- Мартін Тгомай, 05.10.1980 р.н., Словацька Республіка.

Як бачимо, у схемі змінилась тільки назва підприємства та його адреса, втім керівництво й власники залишились ті ж самі.

Припускаємо, що голова ОДА Віталій Туринок, або зовсім не володіє ситуацією, або не розуміє, які документи йому дають на підпис, чи в цьому є власна вигода для очільника?

Нагадаємо, правоохоронними органами здійснюється досудове слідство за кримінальними провадженнями, розпочаті після підписання Віталієм Туринком розпоряджень про виділення грошових коштів із резервного фонду обласного бюджету та паливно-мастильних матеріалів з регіонального матеріального резерву, якими сукупно вчинено розтрату бюджетних коштів на загальну суму 345 000 гривень.

А поки затамуємо подих, бо небезпечно нині дихати…

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі