У Запоріжжі відбувся СВОП, який став завершальним етапом еко-марафону

У Запоріжжі відбувся СВОП, який став завершальним етапом еко-марафону

Захід об’єднав запоріжан, не байдужих до екології міста.

Силами місцевих активісток у Запоріжжі відбувся еко-марафон, до завершення якого залишився один день. У період з 12 по 25 серпня на сторінці заходу в Instagram з’являлись завдання, виконання яких учасники підтверджували фотографіями та відео.

Марафон налічував шість завдань, серед яких: взяти воду у свою пляшку, сходити до магазину зі своїм мішечком або наліпити стікер із ціною на продукт, відсортувати домашні відходи, прибрати вуличне сміття та взяти каву/чай у своє горнятко. Завершальний етап марафону був адаптований для запоріжан та жителів інших населених пунктів.

Так, містянам запропонували відвідати СВОП – міні-вечірку, де люди обмінюються одягом. Учасники заходу приносили одяг, який вже не збираються носити, але готові віддати в хороші руки. Серед усіх речей марафонці могли обрати для себе будь-який елемент одежі. Такий вид обміну має на меті скоротити кількість відходів завдяки свідомому споживанню. Речі, які залишилися після СВОП-вечірки, організаторки віднесли до благодійного магазину.

Окрім обміну речами, учасники СВОПу знайшли нових знайомих, послухали музику, переглянули фільм про одяг і шкідливість фешн-індустрії, а також зробили перерву на каву-брейк, заздалегідь принісши свої горнятка.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі