У Запоріжжі виділять 7 мільйонів гривень на розвиток велоінфраструктури

У Запоріжжі виділять 7 мільйонів гривень на розвиток велоінфраструктури

Сьогодні, 11 листопада, в Запоріжжі активісти громадської організації «Спільно HUB» разом з представниками Департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міськради презентували "Програму розвитку велоінфраструктури міста Запоріжжя на 2019-2021 рік".

Про це повідомляє журналіст видання "Факти Запоріжжя".

Концепція розвитку велоінфраструктури – це масштабний документ, його заходи не вичерпуються одним роком, а повинні перетворити Запоріжжя в місто з розвиненою велоінфраструктурою, як в Європі. Так, передбачається створення понад 60 веломаршрутів, довжиною понад 300 кілометрів, велопарковок і відділу, який буде займатися питаннями велотранспорту.

Поки, найближчі два роки програма розвитку велопроекту сконцентрується на будуванні прибережної автомагістралі.

Активісти зазначили, у 2019 році будування доріжок не почнеться, натомість у 2020 році вже спланована проєктно-кошторисна документація, яка передбачає будівництво велодоріжки на Набережній від вулиці Глісерної до Запорізької, протяжністю 1 кілометр 600 метрів, та від вулиці Запорізької до Вознесенівського парку – 3 кілометри 600 метрів. Бюджет будування становить 7 мільйонів гривень.

Також, наразі не відомими залишаються плани будівництва велодоріжок на 2021 рік — від Глісерної вулиці до Автозаводської.

Організатори мають надію, що проект буде розширюватись, та вже незабаром у Запоріжжі з’явиться цілісна веломережа.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі