У Запоріжжі вимагають прибрати стихійне звалище: чиновники кажуть, що грошей немає

У Запоріжжі вимагають прибрати стихійне звалище: чиновники кажуть, що грошей немає

Сміттєзвалище у Осипенківському мікрорайоні отруює повітря, землю та життя місцевим мешканцям; чиновники й вухом не ведуть на заклики вирішити цю проблему.

Жителі Осипенківського мікрорайону Запоріжжя вже кілька років вимагають від Дніпровської районної адміністрації прибрати стихійне сміттєзвалище, яке виникло на кінцевій зупинці 61 та 82 маршрутів, навпроти заводу "Армаліт" у тамтешній балці.

Як повідомляє "Акцент", звалище з'явилося біля зупинки кілька років тому, але на всі прохання місцевих мешканців прибрати сміття чиновники або не реагують взагалі, або ж надають людям відписки. Частіше за все кажуть, що у бюджеті на це "немає грошей".

"Дзвонила до райдаміністрації, залишала заявку на ліквідацію сміттєзвалища. Чиновники відповіли, що робити нічого не будуть, бо нема грошей", – розповіла журналістам одна з місцевих мешканок.

Втім, містяни не здаються, а продовжують воювати із владою, вимагаючи прибрати звалище. А несанкціонований смітник тим часов розростається та отруює повітря, землю та життя місцевим мешканцям.

Нагадаємо, що війна із сміттям в області йде вже давно – так, у червні стало відомо, що на Запоріжжі відкриють станцію вторинної переробки відходів; а в липні повідомлялося, що у місті старі сміттєві баки замінять на нові. Але незважаючи на усі антисміттєві заходи, область потопає у відходах – як, наприклад, Кирилівка.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі