У Запоріжжі вже скоро з'являться кондиціонери у муніципальному транспорті

У Запоріжжі вже скоро з'являться кондиціонери у муніципальному транспорті

Мер міста відзвітував перед новим очільником ЗОДА про виконання доручення президента

Нарешті: вже дуже скоро у муніципальному транспорті з'являться кондиціонери, без яких пасажири потерпали від спеки (особливо під час "години пік").

Як повідомляє "Акцент", про це міський голова Володимир Буряк відзвітував перед новим очільником Запоріької області Віталієм Туринком під час першої наради за участі новопризначеного голови ЗОДА. Раніше відповідне доручення щодо кондиціонерів Буряку дав президент України Володимир Зеленський під час візиту до Запоріжжя, а депутати міськради підтримали петицію містян щодо встановлення кондиціонерів у автобуси.

За словами Буряка, комунальне підприємство "Запоріжелектротранс" вже оголосило процедуру закупівлі кондиціонерів в системі "Прозорро", якими обладнають автобуси на маршрутах №17, 18, 29, 38, 39, 56, 59, 72, 94. До червня 2020 року першу партію систем кондиціонування вже буде встановлено. До кінця поточного року ЗЕТ обладнає кондиціонерами тільки дві машини – за власний рахунок.

Мер обійшов питання, звідки візьмуться гроші. Скоріше за все, це будуть або додаткові фінанси з міського бюджету, або знову лізинг від "Укргазбанку". Наразі на балансі міста знаходиться 101 автобус, більшість з яких (85 одиниць) придбано у лізинг впродовж 2017-2019 років.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі