У Запоріжжі волонтери ГО «Справжні дії» роздають питну воду для профілактичних заходів

У Запоріжжі волонтери ГО «Справжні дії» роздають питну воду для профілактичних заходів

5 липня у Запоріжжі відбулась благодійна акція «Просто додай води», за ініціативною ГО «Справжні дії». Як зазначають представники громадської організації, активісти  роздавали запоріжанам питну воду задля профілактики теплових ударів у Дніпровському та Шевченківському районі.

Своєрідну акцію громадська організація проводить вперше, представниця ГО «Справжні дії» Ганна Сергієнко  зазначає, що містяни залюбки цікавились кваліфікованою інформацією.

«Спека на вулиці - це випробування навіть для здорових й молодих людей. Для людей похилого віку, або тих, хто має хронічні захворювання.  Ми довго думали, що саме ми можемо зробити в даній ситуації для людей. Виходячи з наших можливостей, ми вирішили роздати на вулицях прохолодну воду усім охочим.

Разом з тим, ми надавали інформаційні листівки про правила безпеки під час спекотної погоди. ГО "Справжні дії" вирішила нагадати людям, що так важливо берегти своє здоров'я. Без негайної потреби не виходити у найспекотніші часи. Пити достатню кількість води», - зазначила пані Ганна.

Тож, організація спільно із спеціалістами розробили пам’ятку про правила поводження під час спеки:

Зупинятись на цьому ГО «Справжні дії» не збираються та днями планують провести аналогічну роздачу питної води у Комунарському та Заводському районах.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі