У Запоріжжі з Хортицького району до міста почнуть курсувати додаткові електрички

У Запоріжжі з Хортицького району до міста почнуть курсувати додаткові електрички

Таким чином міська влада планує вирішити питання заторів на мостах Преображенського

У Запоріжжі з Хортицького району до міста почнуть курсувати додаткові рейси електропотягів, заявив міський голова Володимир Буряк у своєму Facebook.

Міський голова нагадав, що відсьогодні, з 28 серпня, Дніпром почали курсувати катери, які працюють за рахунок міського бюджету. Вони повинні трохи розвантажити греблю ДніпроГЕСу, де через ремонт накопичуються масштабні затори. Але така ж сама проблема існує у Хортицькому районі, тому що Преображенські мости перевантажені й також знаходяться в аварійному стані – відповідно, люди вимушені годинами стояти у заторах, не маючи змоги потрапити до міста вчасно.

Для вирішення цієї проблеми Буряк пообіцяв обговорити із керівництвом Запорзької дирекції залізничних перевезень питання додаткових рейсів електропотягів через Хортицький район до міста. Рейси також буде організовано у "годину пік". Поки що невідомо, скільки саме рейсів буде, та звідки їх будуть фінансувати.

Інформацію щодо переговорів також підтверджував очільник Управління транспорту та зв'язку Запорізької міськради Олександр Власюк вранці під час прес-конференції на першому катерному рейсі через Дніпро. Він заявляв, що переговори із залізничниками повинні були розпочатися сьогодні о 09:00. Втім, поки також невідомо, чи вже пройшли ці переговори, та які вони принесли результати.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі