У Запоріжжі зафіксовано 3 "підозрілих" випадки захворювання

У Запоріжжі зафіксовано 3 'підозрілих' випадки захворювання

У Запорізькій області під час надання консультативно-методичної допомоги зафіксовано 3 "сумнівних" випадки. Наразі матеріали направлені на подальше вивчення.

Про це повідомили Запорізькому обласному лабораторному центрі МОЗ.

Не зважаючи на те, що епідемічна ситуація з коронавірусної інфекції в Запорізькій області благополучна, впродовж доби в області надана консультативно-методична допомога в 5 «сумнівних» випадках. Це мешканці Запорізької області. Під визначення підозрілого випадку підходить 3 випадки. При дослідженні матеріалу у вірусологічній лабораторії державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» від вказаних 3 хворих на грип отримані негативні результати.

Наразі матеріал для подальшого вивчення з метою підтвердження або виключення коронавірусної інфекції надіслано до вірусологічної референс-лабораторії ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України». Всі хворі госпіталізовані, надається необхідна медична допомога.

Нагадаємо, що в Україні зареєстровано 7 лабораторно підтверджених випадків COVID-19: в місті Києві – 2 випадки, в Чернівецькій області – чотири випадки, в Житомирській області – один.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі