У Запоріжжі закрито громадські пляжі: у Дніпрі знайшли небезпечну речовину

У Запоріжжі закрито громадські пляжі: у Дніпрі знайшли небезпечну речовину

У Запоріжжі співробітники рятувальної служби виявили у річці Дніпро пляму невідомої речовини. За фактом події проводиться перевірка.

Про це повідомили у пресслужбі Запорізької міської ради.

Так, невідому пляму виявили 29 серпня. З цього приводу міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було проведено засідання. Тоді співробітників екологічної лабораторії зобов'язали взяти проби та повідомили про склад речовини. На період вивчення цієї ситуації купання на міських пляжах було обмежено.

Сьогодні, 31 серпня, під час оперативної наради у міськвиконкомі повідомили, що аналіз підтвердив, що виявлена речовина є шкідливою для здоров’я. Однак проби бралися безпосередньо у середині плями. Сьогодні спеціалісти братимуть проби на міських пляжах, щоб перевірити наскільки це вплинуло на стан води. Наразі міські пляжі залишаються закритими, купання на них заборонене. Рішення про можливе відкриття пляжів прийматиметься за результатами зроблених сьогодні аналізів води.

Спеціалісти зараз не називають джерело забруднення, місце його знаходження. Можливо воно знаходиться за межами Запоріжжя.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі