У Запоріжжі запустили унікальний проєкт з виготовлення музичних інструментів (фоторепортаж)

У Запоріжжі запустили унікальний проєкт з виготовлення музичних інструментів (фоторепортаж)

Ідея: навчати виготовляти музичні інструменти, зростити плеяду молодих майстрів з виготовлення музичних інструментів, а також художників.

У новому артпросторі є експозиція етнічних музичних інструментів, своєрідний музей, який можна буде відвідати усім і навіть пограти на них, а люди, які мають музичні інструменти, які їм непотрібні, можуть подарувати їх музею. Про це повідомляє журналістка видання "Факти Запоріжжя".

Проєкт включає в себе лекції, семінари та майстер-класи, під час яких учасники глибше познайомляться з історією музичних інструментів, збагатять свій досвід, отримають практикум із дизайну музичних інструментів, а також пройдуть курс органології. Учасників було відібрано на конкурсній основі, вони не всі із Запоріжжя. Організатори зазначили, що відношення жінок і чоловіків серед учасників 50/50. 

Координатори майстерні не дуже налаштовані публічно демонструвати процес виготовлення інструментів, тому що поважають таємницю майстрів, а також непокояться через безлад, який може бути під час створення витворів.

Щодо визначення артпростору як "хаб" Денис і Наталія охарактеризували проєкт так, що тут можна буде провести міні-концерт молодому гурту, записати композицію, адже хаб має одну з найбільших студій звукозапису в Україні, організовувати перфоманси та заходи.

Щодо комерційності проєкту, то його призначення соціокультурне, а тому якщо плата за певні послуги і буде, то соціальна і тільки для того, щоб музичний хаб міг нормально існувати.

Довідка:

Для реалізації проєкту обрано 14 учасників - із Запоріжжя, Києва, Харкова, Фастова, Білої Церкви, Звенигорода, Одеси Тренери відомі художники Ярослав Білинський(Київ), Олександр Никитюк(Вінниця), Любомир Кушлик (Львів), Павел Романчук (Вроцлав).

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі